Chłodzenie hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych

CHŁODZENIE EWAPORACYJNE

Z 1 kW energii otrzymujemy 33 kW chłodu

EER 33 ( przy temperaturze powietrza 30oC, wilgotności względnej 40% )

chłodzenie hal

 

Chłodzenie hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych dzięki naszym klimatyzatorom ewaporacyjnym jest jednym z najtańszych sposobów chłodzenia i wentylacji na świecie. 1 kW energii elektrycznej  można schłodzić  150 - 250 m2. Koszt chłodzenia klimatyzacją ewaporacyjną to tylko ok. 15 % w porównaniu z kosztem chłodzenia  klimatyzacją sprężarkową. Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, czyli jest możliwość dostarczenia 100 % czystego świeżego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia. Bramy, okna, drzwi mogą być otwarte.

 

 

Zaletą chłodzenia ewaporacyjnego są niskie koszty instalacji, nie ma potrzeby instalowania długich kanałów wentylacyjnych. Urządzenia  można instalować  na dachu, na bocznej ścianie, obok obiektu, ewentualnie wewnątrz chłodzonych pomieszczeń. Kolejnymi wartymi wzmianki zaletami są, niskie koszty serwisowania, niskie koszty eksploatacji, mała  emisja dwutlenku węgla ( CO2) w  porównaniu z tradycyjną klimatyzacją. Klimatyzacja ewqaporacyjna nie wysusza powietrza.

chłodzenie hal

 

Zastosowanie :

Chłodzenie hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych jest jednym z zastosowań klimatyzatorów ewaporacyjnych. Można je stosować również w chłodzeniu warasztatów, sklepów, biur, archiwów i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie oferty chłodzenia hal lub innych pomieszczeń zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro@szaniec.pl lub telefonicznym. Obsługujemy teren całej Polski.

W naszej ofercie posiadamy ;
Klimatyzatory ewaporacyjne o mocy do 200 kW
Klimatyzatory sprężarkowe do 15 kW
Nagrzewnice olejowe o wydajnościach do 250 kW
Nagrzewnice gazowe do 100 kW
Nagrzewnice elektryczne do 30 kW
Osuszacze powietrza kondensacyjne o wydajności osuszania do 240 lit/24 h
Wentylatory przemysłowe ssące o dużej sile ssania do 1000 Pa i wydajności do 15 000 m3/h
Wentylatory ścienne żaluzjowe o przepływie powietrza do 44 000 m3/h
Wentylatory mobilne
Nawilżacze powietrza

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź