Montaż klimatyzatorów ewaporacyjnych

Z 1 kW energii otrzymujemy 33 kW chłodu

EER 33 ( przy temperaturze powietrza 30 °C, wilgotności względnej 40% )

 

Prowadzimy montaż klimatyzatorów ewaporacyjnych na terenie całej  Polski. Poza instalacją i serwisem oferujemy także wynajem klimatyzatorów na terenie kraju. Klimatyzatory ewaporacyjne jednocześnie chłodzą i wentylują pomieszczenia. Zapewniają stały dostęp świeżego powietrza do chłodzonych pomieszczeń . Klimatyzatory ewaporacyjne są urządzeniami o niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Montaż klimatyzatorów ewaporacyjnych nie wymaga instalacji długich, kosztownych kanałów wentylacyjnych. Często instaluje się klimatyzatory ewaporacyjne na dachu bezpośrednio nad miejscem wymagającym chłodzenia tworzy się tzw. „wyspy chłodu”. Podłącza się do klimatyzatora na dachu prosty krótki kanał wentylacyjny zakończony komorą rozprężną, rozdmuchującą powietrze. Można tworzyć wyspy chłodu o powierzchniach od 200m2 do 400 m2 Usługi nasze wykonujemy na terenie całej Polski. Robimy dobory i wyceny urządzeń. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

DO MONTAŻU NA HALACH PRODUKCYJNYCH , MAGAZYNACH POLECAMY NASTĘPUJĄCE KLIMATYZATORY EWAPORACYJNE

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź