Klimatyzatory ewaporacyjne

Klimatyzatory ewaporacyjne

Z 1 kW energii otrzymujemy 33 kW chłodu

EER 33 ( przy temperaturze powietrza 30oC, wilgotności względnej 40% )

     

 

klimatyzatory ewaporacyjneKlimatyzatory ewaporacyjne to jeden z najtańszych sposobów chłodzenia, klimatyzacji i wentylacji na świecie. 1 kW energii elektrycznej  można schłodzić  150-250 m2. Koszt chłodzenia przy pomocy klimatyzatorów ewaporacyjnych to tylko ok. 15 % w porównaniu z kosztem chłodzenia  klimatyzacją sprężarkową. Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, czyli jest możliwość dostarczenia 100 % czystego świeżego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia. Bramy, okna, drzwi mogą być otwarte. Klimatyzatory ewaporacyjne to również niskie koszty instalacji, nie ma potrzeby instalowania długich kanałów wentylacyjnych. Klimatyzatory ewaporacyjne można instalować  na dachu, na bocznej ścianie, obok obiektu, ewentualnie wewnątrz chłodzonych pomieszczeń. Duzą zaletą naszych klimatyzatorów są również niskie koszty serwisowania, eksploatacji i emisji dwutlenku węgla.


Zastosowanie klimatyzatorów ewaporacyjnych:

klimatyzacja ewaporacyjnaKlimatyzatory ewaporacyjne doskonale sprawdzają się w klimatyzacji i chłodzeniu hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych, restauracji, barów, sal weselnych, sklepów ogrodniczych, szklarni, centrów danych i chłodzenia serwerowni. W ofercie posiadamy duży wybór klimatyzatorów ewaporacyjnych i sprężarkowych o różnej wydajności. Działamy na terenie całej Polski.

Z naszą ofertą wynajmu klimatyzatorów ewaporacyjnych mogą zapoznać się Państwo poniżej klikając w odpowiedni kafelek. W przypadku chęci wynajmu klimatyzatorów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl lub telefonicznego pod numerem 957221020. Obsługujemy teren całej Polski. Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Zapraszamy.

 

Wynajem klimatyzatorów spręzarkowych
 
Klimatyzatory sprężarkowe
Wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych
 
Klimatyzatory ewaporacyjne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź