DANE TECHNICZNE KLIMATYZATOR EWAPORACYJNY AIR D

 

 

Tabela osiąganych temperatur na wylocie klimatyzatora ewaporacyjnego -klimatyzera, w zależności od temperatury i wilgotności powietrza :

*Np. Przy temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności 40%RH temperatura na wylocie  będzie wynosiła 21°C, obniża temperaturę o 9°C

UWAGA :

Po zakończeniu pracy klimatyzatora, należy spuścić ze zbiornika  wodę. Pozostawienie wody w zbiorniku  powoduje powstawanie  pleśni, grzybów itp.

Instalacja elektryczna zasilająca klimatyzator, musi mieć zrobiony pomiar rezystancji izolacji oraz skuteczności przeciwporażeniowej potwierdzający, że jest sprawna i nadaje się do zasilania oferowanych urządzeń. Musi być również sprawdzona skuteczność przeciwporażeniowa przed dotykiem pośrednim przez samoczynne wyłączenie zasilania w sieci.

 

DANE TECHNICZNE AIR D
WYDAJNOŚĆ WENTYLATORA 25000 m3/h
RODZAJ WENTYLATORA promieniowy
ODCZUWALNA MOC CHŁODNICZA (30°C/40%RH) 45 kW
ODCZUWALNA MOC CHŁODNICZA (30°C/60%RH) 32 kW
POWIERZCHNIA CHŁODZENIA 200-300 m2
NAPIĘCIE 380/50 V/HZ 32 A
MOC SILNIKA 4 kW
POZIOM HAŁASU ≤73 dB
ZBIORNIK WODY 30 l
ZUŻYCIE WODY 25-65 l/h
KOLAN0 WENTYLACYJNE + KOMORA ROZPRĘŻNA (OPCJONALNIE) Dostawa kurierem na palecie w dwie strony cena: 400 zł netto
WAGA NETTO z paletą 125 kg
WAGA BRUTTO 100 kg
WYMIARY URZĄDZENIA:  
szerokość 1420 mm
wysokość 2100 mm
długość 1420 mm

 

UWAGA!

Klimatyzator powinien być wypoziomowany, gdyż nierówne ustawienie klimatyzatora spowoduje  przez wentylator podrywanie wody i chłapanie wodą na  zewnątrz. Klimatyzatory ewaporacyjne powinny być wykorzystywane w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź