Nagrzewnice olejowe

Firma Szaniec od wielu lat oferuje wydajne nagrzewnice olejowe. Zajmujemy się również montażem i serwisem nagrzewnic. Obsługujemy teren całej Polski. W naszej ofercie posiadamy nagrzewnice olejowe o mocy od 20 do 250 kW. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować zestawy grzewcze o łącznej mocy kilku tysięcy kW. Działamy na rynku od 1992 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Czym są nagrzewnice olejowe?

Nagrzewnice olejowe są urządzeniami grzewczymi prostymi w obsłudze oraz łatwymi w przemieszczaniu. Nagrzewnicami olejowymi można ogrzewać całe pomieszczenia, jak i wybrane miejsca. Nagrzewnice na olej doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu pomieszczeń dobrze wentylowanych i lokalizacji otwartych. Nasze urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ogrzewania pomieszczeń. Obsługujemy teren całej Polski.

Zastosowanie nagrzewnic olejowych

Nagrzewnice na olej doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu pomieszczeń wentylowanych, hal magazynowych i przemysłowych, sklepów, warsztatów, serwisów samochodowych, imprez, koncertów i eventów, placów budowy i nie tylko. Nasi specjaliści pomagają przy wyborze odpowiednich nagrzewnic olejowych.

  • ogrzewanie hal magazynowych
  • ogrzewanie hal sportowych
  • ogrzewanie sklepów, warsztatów i serwisów samochodowych.
  • Obsługujemy również imprezy eventowe, oraz koncerty ( ogrzewanie scen muzycznych) na terenach zewnętrznych.

Nagrzewnice olejowe dobieramy według potrzeb

W naszej ofercie na wynajem i sprzedaż posiadamy nagrzewnice olejowe o mocach od 20 kW do 250 kW. Nasi doradcy pomagają dobrać indywidualnie odpowiednie nagrzewnice do określonych obiektów i warunków atmosferycznych. Oferujemy zarówno nagrzewnice powietrza (dmuchawy na olej) z odprowadzeniem i bez odprowadzenia spalin. Posiadamy nagrzewnice z wentylatorami osiowymi (axal fan) i promieniowymi (radial fan). Zapewniamy proste i przejrzyste warunki wynajmu sprzętu. Zapewniamy wynajem i sprzedaż nagrzewnic olejowych renomowanych firm takich jak Sobi, Master i Thermobile w atrakcyjnych cenach.

Do nagrzewnic olejowych oferujemy:

  •  zbiorniki paliwa na olej opałowy
  •  elastyczne rękawy powietrza o średnicy od 200 mm do 700 mm o długościach do kilkudziesięciu metrów
  •  termostaty
  •  przedłużacze elektryczne
  •  rury kominowe ( spalinowe)  

Zalety nagrzewnic olejowych

Nasze nagrzewnice olejowe są wydajnymi urządzeniami grzewczymi, łatwymi w obsłudze i konserwacji. Są również odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki wbudowanym kołom są łatwe w przemieszczaniu. Nie wymagają specjalistycznej wiedzy z obsługi oraz są łatwe w montażu. Dodatkową zaletą jest to, iż ich działanie jest natychmiastowe. Nasze nagrzewnice olejowe są sprawdzonym i idealnym sposobem na ogrzanie pomieszczeń.

Nagrzewnice olejowe dostarczamy na terenie całej Polski

Firma Szaniec działa na terenie całej Polski. Dostarczamy nasze nagrzewnice olejowe do klientów z takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Kraków, Kielce, Katowice, Szczecin, Wrocław, Toruń, Gdynia, Częstochowa i Bydgoszcz.

Nagrzewnice olejowe Nagrzewnice olejowe Nagrzewnice olejowe Nagrzewnice olejowe 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź