Wynajem klimatyzatorów Wrocław

Firma Szaniec oferuje wynajem klimatyzatorów, obsługujemy Wrocław i okolice. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wentylacji, chłodzenia i klimatyzacji pomieszczeń. Nasze klimatyzatory znajdują zastosowanie w chłodzeniu hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba skutecznego schłodzenia powietrza. Nasze klimatyzatory do klienta wysyłamy  kurierem na palecie, a na życzenie  dowozimy własnym transportem na miejsce. W razie potrzeby służymy także poradą i doborem urządzeń do pomieszczeń wymagających chłodzenia i wentylacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczenie klimatyzacji jest dobrym rozwiązaniem, pozwala uniknąć inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu oraz jego konserwację. Dzięki wynajmowi klimatyzatorów nie musimy również się martwić o wybór sprzętu o odpowiedniej wydajności, nasi specjaliści dobiorą klimatyzatory odpowiednio do potrzeb.

 

W ofercie wynajmu posiadamy klimatyzatory sprężarkowe (na gaz chłodniczy) oraz klimatyzatory ewaporacyjne (adiabatyczne). Nasza wypożyczalnia obsługuje teren Wrocławia i okolic. Nasze urządzenia wysyłamy również do pozostałych miast w Polsce.

Zastosowanie klimatyzatorów:

Klimatyzatory ewaporacyjne zwane zamiennie klimatyzerami mają zastosowanie szczególnie w chłodzeniu i wentylacji wielkopowierzchniowych obiektów takich jak hale produkcyjne, magazynowe, namiotowe, hale wystawowe, sportowe, restauracje, domy weselne, serwisy i salony samochodowe.

Nasza oferta wynajmu klimatyzatorów:

W ofercie posiadamy klimatyzatory mobilne sprężarkowe, na gaz chłodniczy o mocy od 2,7 kW do 6,5 kW - je polecamy szczególnie do chłodzenia mniejszych pomieszczeń takich jak mieszkania, biura i restauracje.

Oferujemy również większe klimatyzatory sprężarkowe o mocy 16 kW

Zalety klimatyzatorów ewaporacyjnych:

  • Energooszczędne, z 1 kW dostarczonej energii w temp. powietrza 30°C otrzymujemy 33 kW chłodu.
  • Tanie w eksploatacji i serwisie.
  • Czynnikiem chłodniczym jest odparowana woda.
  • Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, tzn. dostarczają 100% świeżego czystego powietrza i nie ma potrzeby zamykania okien, drzwi gdyż przy okazji doskonale wentylują pomieszczenia.
  • Nie wysuszają powietrza.
  • Niska emisja dwutlenku węgla CO2
  • Zalecane dla osób chorych na układ oddechowy np. astma.

klimatyzator wypożycznoy we Wrocławiu

Jedną z naszych realizacji wynajmu i montażu klimatyzatorów we Wrocławiu, była wentylacja i chłodzenie hali. Z pozostałymi realizacjami mogą się Państwo zapoznać tutaj. Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów działa w branży od 1992 roku, z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność na cały kraj.

Więcej informacji o chłodzeniu i klimatyzacji znajdą Państwo klikając w poniższe zakładki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia klimatyzatorów Wrocław

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów obsługuje Wrocław i okolice. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź