Wynajem wentylatorów przemysłowych

Firma Szaniec oferuje wynajem wentylatorów przemysłowych - przenośnych podciśnieniowych wentylatorów o wysokiej wydajności przepływu powietrza od 1500 do 14400 m3/h. Wentylatory mają wysoki spręż powietrza, dzięki któremu powietrze może być dostarczane za pomocą długich kanałów. Obudowy wentylatorów wykonane są z malowanej proszkowo blachy ocynkowanej. Wirnik jest w formie siedmiu łopatek, które wykonane są z odlewu stopu aluminium. Dodatkowym atutem tych urządzeń są gumowe koła zapewniające łatwy transport. Dzięki naszym wentylatorom i klimatyzatorom na wynajem, wentylacja hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych nigdy nie była prostsza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia wentylatorów

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem wentylatorów mobilnych oraz ściennych żaluzjowych na terenie całej Polski. Oferujemy również wynajem nagrzewnic, klimatyzatorów, wynajem osuszaczy, nawilżaczy powietrza i wentylatorów przemysłowych. Działamy na terenie całej Polski. W razie pytań odnośnie wynajmu wentylatorów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl lub telefonicznego pod numerem 509 291 910.

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź