WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE

Wynajem i sprzedaż wentylatorów

Firma Szaniec zajmuje się wynajmem przenośnych podciśnieniowych wentylatorów przemysłowych o wysokiej wydajności przepływu powietrza od 1500 do 14400 m3/h. Wentylatory mają wysoki spręż powietrza, dzięki któremu powietrze może być dostarczane za pomocą długich kanałów. Obudowy wentylatorów wykonane są z malowanej proszkowo blachy ocynkowanej. Wirnik jest w formie siedmiu łopatek, które wykonane są z odlewu stopu aluminium. Dodatkowym atutem tych urządzeń są gumowe koła zapewniające łatwy transport. Dzięki naszym wentylatorom i klimatyzatorom na wynajem, wentylacja hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych nigdy nie była prostsza.

UWAGA :

Instalacja elektryczna zasilająca nagrzewnice, musi mieć zrobiony pomiar rezystancji izolacji oraz skuteczności przeciwporażeniowej potwierdzający, że jest sprawna i nadaje się do zasilania oferowanych urządzeń. Musi być również sprawdzona skuteczność przeciwporażeniowa przed dotykiem pośrednim przez samoczynne wyłączenie zasilania w sieci.

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź