Wentylator żaluzjowy WS 44

Wentylator żaluzjowy WS 44

Najwyższej wydajności wentylator ścienny przemysłowy 1,1 kW o wydajności 44 000 m3/h. Wentylator osiowy zbudowany z 6 śmigieł ze stali nierdzewnej. Obudowa wentylatora jest w całości ocynkowana. Wentylator wyposażony jest w siatkę ochronną i żaluzje. Silnik elektryczny cechuje wysoka sprawność i niezawodność. Wentylator napędzany jest przez przekładnię pasową.

Wentylator ścienny przemysłowy został specjalnie skonstruowany na potrzeby wyciągania powietrza z hali. Wentylator znajduje zastosowanie w: halach przemysłowych, halach magazynowych, halach produkcyjnych, pomieszczeniach inwentarskich, namiotach wystawowych itp.

Waga : 74 kg

UWAGA :

Instalacja elektryczna zasilająca wentylator, musi mieć zrobiony pomiar rezystancji izolacji oraz skuteczności przeciwporażeniowej potwierdzający, że jest sprawna i nadaje się do zasilania oferowanych urządzeń. Musi być również sprawdzona skuteczność przeciwporażeniowa przed dotykiem pośrednim przez samoczynne wyłączenie zasilania w sieci.

Dane techniczne WS 44:

Model wentylatora WS 44
Przepływ powietrza 44000m3/h
Średnica śmigieł 1250 mm
Ilość 6
Wymiary wentylatora 1380x1380x400 mm
Zasilanie 400 V / 50 Hz
Pobór mocy 1,1 kW
Rodzaj napędu Napęd paskowy
Obroty wentylatora 439 obr/min
Obroty silnika 1400 obr/min
Poziom ciśnienia akustycznego <64
Waga netto 74
Materiał obudowy

Obudowa ze stali galwanizowanej.

Śmigła ze stali nierdzewnej 430

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź