Wentylator żaluzjowy WS 6

Najwyższej wydajności wentylator ścienny przemysłowy żaluzjowy WS 6 o poborze mocy silnika 0,38 kW, o wydajności 6 000 m3/h. Wentylator osiowy zbudowany z 4 łopatek ze stali nierdzewnej napędzany silnikiem. Obudowa wentylatora jest w całości ocynkowana. Wentylator wyposażony jest w siatkę ochronną i automatycznie otwierane żaluzje. Silnik elektryczny cechuje wysoka sprawność i niezawodność. Wentylator ścienny przemysłowy został specjalnie skonstruowany na potrzeby wyciągania powietrza z hali. Wentylator znajduje zastosowanie w: halach przemysłowych, halach magazynowych, halach produkcyjnych, pomieszczeniach inwentarskich, namiotach wystawowych itp. 

UWAGA :

Instalacja elektryczna zasilająca wentylator, musi mieć zrobiony pomiar rezystancji izolacji oraz skuteczności przeciwporażeniowej potwierdzający, że jest sprawna i nadaje się do zasilania oferowanych urządzeń. Musi być również sprawdzona skuteczność przeciwporażeniowa przed dotykiem pośrednim przez samoczynne wyłączenie zasilania w sieci.

Model WS 6
Przepływ powietrza (m3/h) 6000
Ilość łopat wentylatora 4
Średnica śmigieł (mm) 490
Wymiary (mm) 580x580x400
Moc el. (kW) 0,38
Napięcie (V) 400/50
Waga (kg) 22

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź