Wentylator żaluzjowy WS 10

Wentylator żaluzjowy WS 10

Najwyższej wydajności wentylator ścienny przemysłowy żaluzjowy WS 10 o poborze mocy silnika 0,38 kW, o wydajności 10 000 m3/h. Wentylator osiowy zbudowany z 4 łopatek ze stali nierdzewnej napędzany silnikiem. Obudowa wentylatora jest w całości ocynkowana. Wentylator wyposażony jest w siatkę ochronną i automatycznie otwierane żaluzje. Silnik elektryczny cechuje wysoka sprawność i niezawodność. Wentylator ścienny przemysłowy został specjalnie skonstruowany na potrzeby wyciągania powietrza z hali. Wentylator znajduje zastosowanie w: halach przemysłowych, halach magazynowych, halach produkcyjnych, pomieszczeniach inwentarskich, namiotach wystawowych itp.     

UWAGA :

Instalacja elektryczna zasilająca wentylator, musi mieć zrobiony pomiar rezystancji izolacji oraz skuteczności przeciwporażeniowej potwierdzający, że jest sprawna i nadaje się do zasilania oferowanych urządzeń. Musi być również sprawdzona skuteczność przeciwporażeniowa przed dotykiem pośrednim przez samoczynne wyłączenie zasilania w sieci.

Dane techniczne WS 10:

Model wentylatora WS 10
Przepływ powietrza m3/h 10000
Ilość łopat wentylatora 4
Średnica śmigieł (mm) 500
Wymiary (mm) 678x678x400
Moc el. (kW) 0,38
Napięcie (V) 400
Waga (kg) 25
Średnica wentylatora (cale) 500
Obroty wentylatory (obr/min) 650
Obroty silnik el. (obr/min) 1400
Moc akustyczna (dB) 64

          

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź