Wynajem klimatyzatorów Olsztyn

Wypożyczalnia urządzeń Szaniec oferuje wynajem klimatyzatorów, obsługujemy Olsztyn i okolice. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wentylacji, chłodzenia i klimatyzacji pomieszczeń. Nasze klimatyzatory znajdują zastosowanie w chłodzeniu hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba skutecznego schłodzenia powietrza. Nasze klimatyzatory do klienta wysyłamy  kurierem na palecie, a na życzenie  dowozimy własnym transportem na miejsce. W razie potrzeby służymy także poradą i doborem urządzeń do pomieszczeń wymagających chłodzenia i wentylacji.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: 95 722 10 20 lub mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynajem klimatyzatorów jest dobrym rozwiązaniem, pozwala uniknąć inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu oraz jego konserwację. Dzięki wynajmowi klimatyzatorów nie musimy również się martwić o wybór sprzętu o odpowiedniej wydajności, nasi specjaliści dobiorą klimatyzatory odpowiednio do potrzeb.

W ofercie wynajmu posiadamy klimatyzatory sprężarkowe (na gaz chłodniczy) oraz klimatyzatory ewaporacyjne (adiabatyczne). Nasza wypożyczalnia obsługuje teren Olsztyna i okolic. Nasze urządzenia wysyłamy również do pozostałych miast w Polsce.

Zastosowanie klimatyzatorów:

Klimatyzatory ewaporacyjne zwane zamiennie klimatyzerami mają zastosowanie szczególnie w chłodzeniu i wentylacji wielkopowierzchniowych obiektów takich jak hale produkcyjne, magazynowe, namiotowe, hale wystawowe, sportowe, restauracje, domy weselne, serwisy i salony samochodowe.

Nasza oferta wynajmu klimatyzatorów w Olsztynie:

W ofercie posiadamy klimatyzatory mobilne sprężarkowe, na gaz chłodniczy o mocy od 2,7 kW do 6,5 kW - je polecamy szczególnie do chłodzenia mniejszych pomieszczeń takich jak mieszkania, biura i restauracje.

Oferujemy również większe klimatyzatory sprężarkowe o mocy 16 kW

Zalety klimatyzatorów ewaporacyjnych:

  • Energooszczędne, z 1 kW dostarczonej energii w temp. powietrza 30°C otrzymujemy 33 kW chłodu.
  • Tanie w eksploatacji i serwisie.
  • Czynnikiem chłodniczym jest odparowana woda.
  • Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, tzn. dostarczają 100% świeżego czystego powietrza i nie ma potrzeby zamykania okien, drzwi gdyż przy okazji doskonale wentylują pomieszczenia.
  • Nie wysuszają powietrza.
  • Niska emisja dwutlenku węgla CO2
  • Zalecane dla osób chorych na układ oddechowy np. astma.

wynajem klimatyzatorów Olsztyn

Jedną z naszych realizacji wynajmu i montażu klimatyzatorów w Olsztynie, była wentylacja i chłodzenie hali. Z pozostałymi realizacjami mogą się Państwo zapoznać tutaj. Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów działa w branży od 1992 roku, z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność na cały kraj.

Więcej informacji o chłodzeniu i klimatyzacji znajdą Państwo klikając w poniższe zakładki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia klimatyzatorów Olsztyn i okolice

 

Kontakt z naszym biurem odnośnie wynajmu klimatyzatorów w Olsztynie jest możliwy od Pon-Pt w godz. 08:00-16:00, oraz w Soboty 08:00-14:00

Szaniec S.C. Tomasz Bicki, Kazimierz Sokołowski

Tel: 95 722 10 20

Tel: 509 291 910

Tel: 603 182 249

e-mail: biuro@szaniec.pl

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź