Wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy powietrza

Wypożyczalnia osuszaczy - Warszawa, Łódź, Poznań , Wrocław, Katowice, Opole, Kraków, Kielce, Częstochowa, Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Sczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra.

Firma Szaniec oferuje wynajem osuszaczy powietrza. Obsługujemy teren całego kraju. Poniżej znajdą Państwo cenniki wynajmu naszych urządzeń. Zajmujemy się również wynajmem nagrzewnic powietrza, klimatyzatorów ewaporacyjnych oraz sprężarkowych, nawilżaczy i wentylatorów przemysłowych.

Wynajem osuszaczy powietrza

Cennik:

Podane ceny są cenami netto.

 

 

Model

 

do 7 dni za dobę

do 14 dni za dobę

Transport

w obie strony

Kaucja
wynajem osuszaczy powietrza

FRAL 30
30 litrów/24h

więcej

40 zł 30 zł

210  zł

do 2 szt.

600 zł
osuszacze powietrza

S 50
50 litrów/24h

więcej

40 zł 30 zł

210  zł

do 2 szt.

600 zł
wynajem osuszaczy

S 60
50 litrów/24h

więcej

60 zł 40 zł

210  zł

do 2 szt.

600 zł
osuszacze pwoeitrza wynajem

SBU 55

55 litrów/24h

więcej

60 zł 45 zł 210 zł 900 zł
osuszacze powietrza

AMK 80

80 litrów/24h
(istnieje możliwość osuszania jednocześnie 5 pomieszczeń)

więcej

100 zł 80 zł 260 zł 1500 zł
wynajem osuszaczy

S 90

90 litrów/24h

więcej

90 zł 78 zł 200 zł 1500 zł
osuszacze powietrza

S 240

240 litrów/24h

więcej

150 zł 130 zł 240 zł 2500 zł

 

Wynajem osuszaczy adsorbcyjnych

Cennik:

Podane ceny są cenami netto

  Model do 7 dni za dobę do 14 dni za dobę Transport
w obie strony
Kaucja

DR-20B

Wydajność: 19kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

Na  zapytanie

DR-30D

Wydajność: 24kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

F-31

Wydajność: 26kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

DR-50R

Wydajność: 67kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

R-51R

Wydajność: 175kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

R-61R

Wydajność: 240kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

CZ-82

Wydajność: 528kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

CZ-102

Wydajność: 864kg/24h

Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie Na zapytanie

 

 

WYNAJEM OSUSZACZY POWIETRZA - NASI PRZEDSTAWICIELE

 

W naszej ofercie znaleźć można osuszacze powietrza na wynajem. Urządzenia te służą do osuszania powietrza z otoczenia. Warunkiem uzyskania maksymalnej wydajności osuszacza powietrza jest podniesie temperatury w pomieszczeniu, które ma być osuszane. Przykłady zastosowania osuszaczy powietrza opisane są poniżej.

Osuszenie po zalaniach

W naszym życiu spotykamy się z różnego rodzaju zdarzeniami losowymi takimi jak awaria instalacji wodno- kanalizacyjnych, zalania czy nawet powodzi. Nasze osuszacze powietrza pozwalają usunąć wilgoć z mieszkań, domów jednorodzinnych czy innych obiektów zamkniętych. Proces osuszania należy zacząć jak najwcześniej, aby nie dopuścić do rozwoju pleśni i grzybów. Nasze urządzenia do osuszania są mobilne, co ułatwia przemieszczanie między pokojami w domu czy mieszkaniu.

Osuszacze powietrza potrafią cztery razy szybciej usunąć wilgoć w porównaniu do metod tradycyjnych. Najczęstsze skutki zawilgoconych pomieszczeń to niszczenie ścian, narost pleśni, grzybów.

Osuszanie w trakcie remontu

W trakcie procesów budowlanych, woda jest głównym ze składników zapraw, tynków, betonu cementowego, wylewek posadzki. W nowych lub remontowanych budynkach warto usunąć nadmiar wody. W branży budowlanej to zjawisko nazywane jest wilgocią technologiczną. Za pomocą osuszaczy powietrza uzyskać można odpowiednią izolacyjność, wytrzymałość i trwałość konstrukcji. Metoda osuszanie za pomocą profesjonalnych urządzeń jest metodą szybszą co pozwala na krótszy czas realizacji inwestycji co w dłużej perspektywie daje większe korzyści finansowe. Metoda najczęściej stosowana jest przy świeżo położonych tynkach, pomalowanych ścianach czy przed ułożeniem parkietu, gdy posadzka jest jeszcze wilgotna. Zaniechanie takich działań, przy podwyższonej wilgotności może generować dodatkowe koszty wynikające z późniejszymi poprawkami.

Osuszanie przed rozwojem pleśni i bakterii

Jeżeli wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest powyżej 70% to jest idealne środowisko do rozwoju wirusów, bakterii, pleśni. Następstwem tego mogą być problemy zdrowotne (bóle głowy, alergie) lub/i szybsze niszczenie ścian czy sufitów w obiektach co podnosi koszty napraw. Najczęściej wysoką wilgotność spotykamy w budynkach ze słabą izolacją np. kamienicach itp.

Ludzki organizm czuje się komfortowo, gdy wilgotność względna powietrza jest na poziomie 40-50%. W naszej ofercie również znajdują się osuszacze do użytku domowego, które są bardziej efektywne w porównaniu do pochłaniaczy wilgoci.

Osuszanie w procesach technologicznych

Wiele przedsiębiorstw z branży przemysłowej do zachowania odpowiednich procesów technologicznych wymaga utrzymanie określonego poziomu wilgotności powietrza. W wielu przypadków poziom wilgotności powinien być niższy niż w otoczeniu. Zastosowanie osuszaczy powietrza to między innymi przemysł farmaceutyczny, spożywczy czy też drzewny.

Zalety wynajmu osuszaczy

  • Gwarancja sprawności. Po wynajmie każdy z osuszaczy powietrza ma przeprowadzany przegląd przez naszych wykwalifikowanych serwisantów.
  • Nasze osuszacze są przeznaczone do użytku domowego jak i profesjonalnego.
  • Doświadczeni doradcy pomogą w doborze osuszaczy powietrza do Państwa potrzeb
  • Nasze osuszacze powietrza charakteryzują się cichą pracą oraz niskim zużyciem energii elektrycznej
  • Nasza firma dysponuje osuszaczami powietrza na wynajem o bardzo dużej wydajności do 240 litrów na dobę i przepływie powietrza do 3000 m3.
  • Osuszacze powietrza są dostarczane przez transport własny lub firmę kurierską. Istnieje również możliwość odbioru osobistego.
  • Obsługujemy teren całego kraju
  • Przy długoterminowym wynajmie indywidualna wycena

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź