Wynajem nagrzewnic Rzeszów

Szaniec zajmuje się sprzedażą i wynajmem nagrzewnic, osuszacy powietrza i klimatyzatorów. Jednym z miast jakie obsługujemy jest Rzeszów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala Państwu zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, wentylacji hal wielkokubaturowych (hale produkcyjne, hale magazynowe).

 

        

 

 

Szaniec oferuje również osuszacze powietrza o różnej wydajności od 20 litrów na dobę, aż do 240 litrów na dobę. Osuszacze powietrza najczęściej stosowane są w pomieszczeniach gdzie pojawiła się wilgoć, po zalaniach, w trakcie remontu lub budowy itp.

 

W ofercie sprzedaży znajdują się nagrzewnice powietrza o różnej mocy grzewczej. Urządzenia te są zasilane na olej opałowy, olej napędowy, gaz lub energią elektryczną. Do nagrzewnic olejowych posiadamy akcesoria typu zbiorniki paliwa, termostaty, przewody powietrza.

W ofercie znajdują się klimatyzatory tradycyjne (sprężarkowe) lub ewaporacyjne. Klimatyzacja ewaporacyjna jest najtańszym sposobem chłodzenia na rynku. Koszt użytkowania to 10% w porównaniu do klimatyzacji gazowej. 

 

Nasza firma dostarcza swoje usługi m.in. na terenie województwa podkarpackiego w takich miastach jak: Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg, Jasło, Sanok, Stalowa Wola, Mielec.

RZESZÓW WYNAJEM NAGRZEWNIC OSUSZACZY POWIETRZA KLIMATYZATORÓW

Nasze urządzenia mają szerokie zastosowanie:

- hale produkcyjne (przemysł papierniczy, tworzyw sztucznych)

- hale magazynowe

- drukarnie

- hale namiotowe

- warsztaty, serwisy samochodowe

- zakłady produkcyjne

- stolarnie

- kościoły

 

Wynajem nagrzewnic olejowychosuszaczy powietrza i klimatyzatorów ewaporacyjnych realizujemy na terenie całego kraju. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny 95 722 10 20.

Nasi specjaliści do każdego zapytania podchodzą indywidualnie, dzięki temu tworzona jest oferta spełniająca Państwa potrzeby.

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź