Wynajem nagrzewnic Poznań

Wynajem nagrzewnic Poznań

 

Wypożyczalnia nagrzewnic, klimatyzatorów, osuszaczy, nawilżaczy, wentylatorów - Poznań, Kalisz, Konin, Gniezno, Leszno, Piła (woj. wielkopolskie), Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudźiądź (woj. kujawsko-pomorskie)

 

Nasza firma prowadzi m.in. usługi wynajmu i sprzedaży nagrzewnic olejowych, gazowych i elektrycznych, klimatyzatorów i osuszaczy powietrza na terenie wojewódźtwa Wielkopolskiego w takich miastach jak Poznań, Kalisz, Konin, Gniezno, Leszno, Piła. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi z zakresu ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń i lokalizacji otwartych.

 

       

 

 

Oferujemy na wynajem nagrzewnice olejowe

  1. Nagrzewnice bezwymiennikowe, nieposiadające komina do odprowadzania spalin. Powietrze w takich nagrzewnicach wydmuchiwane jest ze spalinami do ogrzewanego pomieszczenia.
  2. Nagrzewnice wymiennikowe z wbudowanym kominkiem przez który odprowadzane są spaliny. Dzięki zastosowaniu komina nagrzewnica dostarcza czyste i ciepłe  powietrza i może być wykorzystywana w pomieszczeniach zamkniętych.

Nagrzewnice z odprowadzaniem spalin występują w mocach 20 kW - 220 kW

 

Zastosowanie nagrzewnic

  • W przemyśle: hale fabryczne, magazynowe, warsztaty.
  • Ogrzewanie i suszenie placów budowy.
  • Ogrzewanie szklarni, tuneli foliowych, stajni, magazynów, suszenie plonów, ogrzewanie sortowni warzyw  i owoców.
  • Ogrzewanie namiotów, hal wystawowych, sportowych i targowych.

 

Nasza wypożyczalnia posiada również w swojej ofercie wynajem klimatyzatorów i osuszaczy powietrza.

 

nagrzewnica olejowaWynajem nagrzewnic PoznańNagrzewnica

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź