Wynajem nagrzewnic Gdańsk

Szaniec zajmuje się sprzedażą i wynajmem nagrzewnic olejowych, osuszacy powietrza i klimatyzatorów. Jednym z miast jakie obsługujemy jest Gdańsk. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala Państwu zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, wentylacji hal wielkokubaturowych (hale produkcyjne, hale magazynowe).

 

Szaniec oferuje również osuszacze powietrza o różnej wydajności od 20 litrów na dobę, aż do 240 litrów na dobę. Osuszacze powietrza najczęściej stosowane są w pomieszczeniach gdzie pojawiła się wilgoć, po zalaniach, w trakcie remontu lub budowy itp.

W ofercie znajdują się klimatyzatory tradycyjne (sprężarkowe) lub ewaporacyjne. Klimatyzacja ewaporacyjna jest najtańszym sposobem chłodzenia na rynku. Koszt użytkowania to 10% w porównaniu do klimatyzacji gazowej. 

W ofercie sprzedaży znajdują się nagrzewnice powietrza o różnej mocy grzewczej. Urządzenia te są zasilane na olej opałowy, olej napędowy, gaz lub energią elektryczną. Do nagrzewnic olejowych posiadamy akcesoria typu zbiorniki paliwa, termostaty, przewody powietrza.

 

 

Nasza firma dostarcza swoje usługi m.in. na terenie województwa pomorskiego w takich miastach jak: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Lębork, Wejcherowo, Bytów, Człuchów, Chojnice, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn, Sztum, Malbork, Kościerzyna, Kartuzy, Puck.

OLSZTYN WYNAJEM NAGRZEWNIC OSUSZACZY POWIETRZA KLIMATYZATORÓW

Nasze urządzenia mają szerokie zastosowanie:

- hale produkcyjne (przemysł papierniczy, tworzyw sztucznych)

- hale magazynowe

- drukarnie

- hale namiotowe

- warsztaty, serwisy samochodowe

- zakłady produkcyjne

- stolarnie

- kościoły

 

Wynajem nagrzewnic olejowychosuszaczy powietrza i klimatyzatorów ewaporacyjnych realizujemy na terenie całego kraju. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny 95 722 10 20.

Nasi specjaliści do każdego zapytania podchodzą indywidualnie, dzięki temu tworzona jest oferta spełniająca Państwa potrzeby.

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź