Wynajem osuszaczy Warszawa

Firma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy, jednym z miast jakie obsługujemy jest Warszawa. Nasza wypożyczalnia osuszaczy działa na terenie całego kraju. Prowadzimy wynajerm osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych na terenie całęgo kraju. W ofercie posiadamy wydajne osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne.

Osuszacze powietrza służą do pozbywania się wody z otaczającego je powietrza. Osuszacze często występują w budynkach wielu gałęzi przemysłu. Urządzenie koncentruje w sobie cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które następnie w dołączonych rurach ulegają skropleniu. Warto zaznaczyć, iż osuszacz dostosowuje wilgotność powietrza do warunków panujących na zewnątrz pomieszczenia. Zawilgocone powietrze może prowadzić do wielu niepożądanych efektów, takich jak: gnicie, rdzewienie elementów metalowych, awarie urządzeń czy zamarzanie elementów na zewnątrz budynku.

 

 

 

Wynajem osuszaczy Warszawa
Wynajem osuszaczy Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osuszacze kondensacyjne pracują w temperaturach od +5 °C -do 30 °C

Wydajność zależy o temperatury i wilgotności powietrza w których pracuje osuszacz powietrza. Im wyższa temperatura i wilgotność tym wyższa wydajność.

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 10 lit/doba do 140 lit./doba

Osuszacze adsorpcyjne pracują w temperaturach powietrza od – 10 °C do + 55 °C

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 48 lit/doba do 180 lit./doba

Zastosowanie osuszaczy powietrza:

  • mieszkania, domy biura
  • magazyny leków, żywności
  • archiwa
  • budowy
  • pralnie
  • suszarnie
  • przemysł spożywczy i farmaceutyczny, stoczniowy

Wynajem osuszaczy Warszawa, Płock, Ostrołęka, Radom, Siedlce (woj. mazowieckie)

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź