Wynajem osuszaczy Poznań

Firma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy, jednym z miast jakie obsługujemy jest Poznań. Działamy na terenie całego kraju. Zajmujemy się także montażem i serwisem oferowanych przez nas osuszaczy powietrza. W naszej ofercie na wynajem posiadamy osuszacze kondensacyjne i osuszacze adsorpcyjne.

Wynajem osuszaczy Poznań
Wynajem osuszaczy Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osuszacze powietrza służą do pozbywania się wody z otaczającego je powietrza. Osuszacze powietrza często występują w budynkach wielu gałęzi przemysłu. Urządzenie koncentruje w sobie cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które następnie w dołączonych rurach ulegają skropleniu. Warto zaznaczyć, iż osuszacz dostosowuje wilgotność powietrza do warunków panujących na zewnątrz pomieszczenia. Zawilgocone powietrze może prowadzić do wielu niepożądanych efektów, takich jak: gnicie, rdzewienie elementów metalowych, awarie urządzeń czy zamarzanie elementów na zewnątrz budynku.

Osuszacze kondensacyjne

Pracują w temperaturach od +5 °C -do 30 °C

Wydajność zależy o temperatury i wilgotności powietrza w których pracuje osuszacz powietrza. Im wyższa temperatura i wilgotność tym wyższa wydajność.

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 10 lit/doba do 140 lit./doba

Osuszacze adsorpcyjne

Pracują w temperaturach powietrza od – 10 °C do + 55 °C

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 48 lit/doba do 180 lit./doba

Zastosowanie osuszaczy powietrza:

  • mieszkania, domy biura
  • magazyny leków, żywności
  • archiwa
  • budowy
  • pralnie
  • suszarnie
  • przemysł spożywczy i farmaceutyczny, stoczniowy

 

Wynajem osuszaczy Poznań

Oferujemy wynajem osuszaczy m.in. w takich miastach jak Poznań, lecz nasza wypożyczalnia działa też na terenie całego kraju. Nasz wypożyczalnia oferuje również wynajem nagrzewnic, klimatyzatorów, wentylatorów przemysłowych, nawilżaczy i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wynajmu naszej firmy.  Zaprszamy do kontaktu.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź