Wynajem osuszaczy Gorzów Wielkopolski

Firma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy, obsługujemy Gorzów Wielkopolski i województwo lubuskie. Nasza wypożyczania osuszaczy obsługuje również teren całej Polski. W ofercie posiadamy wydajne osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne. Oferujemy również serwis osuszaczy powietrza.

Wynajem osuszaczy Gorzów Wielkopolski
Wynajem osuszaczy Gorzów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenia służące do osuszania powietrza służą do pozbywania się wody z otaczającego je powietrza. Osuszacze powietrza często występują w budynkach wielu gałęzi przemysłu. Urządzenie koncentruje w sobie cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które następnie w dołączonych rurach ulegają skropleniu. Warto zaznaczyć, iż osuszacz dostosowuje wilgotność powietrza do warunków panujących na zewnątrz pomieszczenia. Zawilgocone powietrze może prowadzić do wielu niepożądanych efektów, takich jak: gnicie, rdzewienie elementów metalowych, awarie urządzeń czy zamarzanie elementów na zewnątrz budynku.

Osuszacze kondensacyjne

Pracują w temperaturach od +5 °C -do 30 °C

Wydajność zależy o temperatury i wilgotności powietrza w których pracuje osuszacz powietrza. Im wyższa temperatura i wilgotność tym wyższa wydajność.

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 10 lit/doba do 140 lit./doba

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze powietrza adsorpcyjne pracują w temperaturach powietrza od – 10 °C do + 55 °C

W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 48 lit/doba do 180 lit./doba

Zastosowanie osuszaczy powietrza:

  • mieszkania, domy biura
  • magazyny leków, żywności
  • archiwa
  • budowy
  • pralnie
  • suszarnie
  • przemysł spożywczy i farmaceutyczny, stoczniowy

 

Wypożyczalnia osuszaczy Gorzów Wielkopolski - Działamy na terenie całego kraju

Prowadzimy wynajem osuszaczy, obsługujemy Gorzów Wlkp. i województwo lubuskie. Nasza wypożyczalnia sprzętu obsługuje również teren całej Polski. W przypadku chęci wynajmu osuszaczy lub pytań odnośnie naszych usług, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl lub telefonicznego pod numerem 957221020.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź