Wynajem klimatyzatorów Warszawa

Firma Szaniec oferuje wynajem klimatyzatorów w całej Polsce, jednym z miast jakie obsługujemy jest Warszawa i województwo mazowieckie. Klimatyzatory do klienta wysyłamy  kurierem na palecie, a na życzenie  dowozimy własnym transportem na miejsce. W razie potrzeby służymy także poradą i doborem urządzeń do pomieszczeń wymagających chłodzenia i wentylacji.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klimatyzatory ewaporacyjne zwane zamiennie klimatyzerami mają zastosowanie szczególnie w chłodzeniu i wentylacji wielkopowierzchniowych obiektów takich jak hale produkcyjne, magazynowe, namiotowe, hale wystawowe, sportowe, restauracje, domy weselne, serwisy i salony samochodowe.

W ofercie posiadamy klimatyzatory mobilne sprężarkowe, na gaz chłodniczy o mocy od 2,7 kW do 6,5 kW - je polecamy szczególnie do chłodzenia mniejszych pomieszczeń takich jak mieszkania, biura i restauracje.

Oferujemy również większe klimatyzatory sprężarkowe o mocy 16 kW

Zalety klimatyzatorów ewaporacyjnych:

  • Energooszczędne, z 1 kW dostarczonej energii w temp. powietrza 30°C otrzymujemy 33 kW chłodu.
  • Tanie w eksploatacji i serwisie.
  • Czynnikiem chłodniczym jest odparowana woda.
  • Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, tzn. dostarczają 100% świeżego czystego powietrza i nie ma potrzeby zamykania okien, drzwi gdyż przy okazji doskonale wentylują pomieszczenia.
  • Nie wysuszają powietrza.
  • Niska emisja dwutlenku węgla CO2
  • Zalecane dla osób chorych na układ oddechowy np. astma.

 

 

Więcej informacji o chłodzeniu i klimatyzacji znajdą Państwo klikając w poniższe zakładki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia klimatyzatorów Warszawa

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów obsługuje cały kraj, jednym z miast jest Warszawa . Działamy również na terenie całej Polski. 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź