Wynajem klimatyzatorów Poznań

Oferujemy wynajem klimatyzatorów sprężarkowych i ewaporacyjnych, obsługujemy Poznań i województwo wielkopolskie. Nasze klimatyzatory do klienta wysyłamy  kurierem na palecie, a na życzenie  dowozimy własnym transportem na miejsce. W razie potrzeby służymy także poradą i doborem urządzeń do pomieszczeń wymagających chłodzenia i wentylacji. Nasze urządzenia sprawdzają się w chłodzeniu i wentylacji hal, mieszkań, biur i restauracji. Wynajem klimatyzatorów sprawdzi się również na wesele, imprezy i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego i skutecznego schłodzenia powietrza.

Oferta wynajmu:
 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadamy w ofercie:

 1. mobilne klimatyzatory sprężarkowe, na gaz chłodniczy o mocy od 2,7 kW do 6,5 kW - je polecamy szczególnie do chłodzenia mniejszych pomieszczeń takich jak mieszkania, biura i restauracje.
 2. klimatyzatory sprężarkowe o mocy 16 kW
 3. Klimatyzatory ewaporacyjne

Klimatyzatory ewaporacyjne zwane zamiennie klimatyzerami mają zastosowanie szczególnie w chłodzeniu i wentylacji dużych obiektów takich jak:

 • hale produkcyjne i magazyny
 • namioty hale wystawowe i sportowe
 • restauracje, domy weselne, serwisy i salony samochodowe.

Zalety klimatyzatorów ewaporacyjnych:

 • Klimatyzatory są energooszczędne, z 1 kW dostarczonej energii w temp. powietrza 30°C otrzymujemy 33 kW chłodu.
 • Klimatyzatory ewaporacyjne są tanie w eksploatacji i serwisie.
 • Czynnikiem chłodniczym jest odparowana woda.
 • Klimatyzatory te pracują na otwartym obiegu powietrza, tzn. dostarczają 100% świeżego, czystego powietrza i nie ma potrzeby zamykania okien i drzwi, gdyż przy okazji wentylują pomieszczenia.
 • Nie wysuszają powietrza.
 • Niska emisja dwutlenku węgla CO2.
 • Zalecane dla osób z problemami układu oddechowego.

Zalety wynajmu klimatyzatorów:

 • uniknięcie inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu oraz jego konserwację.
 • Dzięki wynajmowi klimatyzatorów nie musimy również się martwić o wybór sprzętu o odpowiedniej wydajności, nasi specjaliści dobiorą klimatyzatory odpowiednio do potrzeb.

Nasza wypożyczalnia oferuje również:

 1. Nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne
 2. Osuszacze powietrza
 3. Wentylatory przemysłowe
 4. Nawilżacze powietrza
 5. Agregaty prądotwórcze

Kontakt:

W celu wynajmu urządzeń lub uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl, lub telefonicznego pod numerem 603182249. Nasi doradzcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Wynajem klimatyzatorów Poznań

Wypożyczalnia klimatyzatorów Poznań

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów obsługuje Poznań oraz okolice. Działamy również na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy również wynajem nagrzewnic, wynajem osuszaczy, wentylatorów przemysłowych, nawilżaczy powietrza i agregatów prądotwórczych. Prowadzimy również sprzedaż oraz serwis sprzętu. Obsługujemy teren całej Polski.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź