Nagrzewnice powietrza

Firma Szaniec od wielu lat oferuje na sprzedaż i wynajem wydajne nagrzewnice powietrza. Nasze urządzenia grzewcze znajdują zastosowanie w ogrzewaniu między innymi wielkokubaturowych hal przemysłowych i produkcyjnych, magazynów, warsztatów, placów budowy, imprez i eventów. W ofercie posiadamy nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne, nagrzewnice stacjonarne oraz urządzenia grzewcze o dużej mocy.

Posiadamy w naszej ofercie nagrzewnice powietrza (dmuchawy powietrza) o mocy od 30 do 250 kW. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić zestawy o łącznej mocy grzewczej kilku tysięcy kW.

Czym są nagrzewnice?

Nagrzewnice powietrza (dmuchawy powietrza) są urządzeniami grzewczymi przeznaczonymi do ogrzewania pomieszczeń oraz lokalizacji otwartych (na przykład  scen koncertowych). Nagrzewnice doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu pomieszczeń, w których nie można doprowadzić sieci CO - domków letniskowych, altanek, warsztatów, magazynów i garaży. Oferujemy zarówno nagrzewnice przeznaczone do pracy na placach budowy, jak i w dużych i małych pomieszczeniach.

Posiadamy w ofercie nagrzewnice powietrza zasilane olejem napędowym, nagrzewnice gazowe oraz elektryczne. Oferujemy zarówno nagrzewnice mobilne, jak i duże nagrzewnice stacjonarne.

Zastosowanie nagrzewnic powietrza na budowie i nie tylko

Nagrzewnice powietrza doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu pomieszczeń i lokalizacji otwartych. Nagrzewnice powietrza chętnie wykorzystywane są na placach budowy podczas osuszania tynków, gładzi, ścian i fundamentów. Urządzenia te są również wykorzystywane w magazynach, warsztatach, halach przemysłowych lub do ogrzewania namiotów i scen koncertowych. Dzięki nagrzewnicom powietrza można również osuszać mury po zalaniu, dzięki czemu uniknie się pleśni. Dużą zaletą nagrzewnic jest to, iż działają natychmiast i można nimi ogrzewać zarówno całe pomieszczenia jak i wybrane miejsca.

Zastosowanie:

 • Ogrzewanie hal magazynowych, przemysłowych i produkcyjnych
 • ogrzewanie hal sportowych
 • ogrzewanie fabryk
 • ogrzewanie gospodarstw i obiektów inwentarskich
 • ogrzewanie sklepów, warsztatów i serwisów samochodowych.
 • ogrzewanie garaży, domków letniskowych, namiotów
 • ogrzewanie placów budowy
 • obsługujemy  również imprezy eventowe, oraz koncerty (ogrzewanie scen muzycznych) na  terenach zewnętrznych.

Zalety nagrzewnic powietrza

Dużą zaletą nagrzewnic powietrza jest to, iż nie wymagają specjalistycznej wiedzy z obsługi i są urządzeniami łatwymi w przemieszczaniu oraz konserwacji. Nagrzewnice powietrza są również łatwe w przemieszczaniu, dzięki zamontowanym w nich kółkach. Nagrzewnice powietrza są wydajnymi urządzeniami grzewczymi, odpornymi na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu zarówno całych pomieszczeń, jak i wybranych miejsc.

Do naszych nagrzewnic powietrza oferujemy również:

 • rękawy wentylacyjne
 • zbiorniki paliwa
 • Przedłużacze elektryczne
 • Rury kominowe
 • Termostaty

Dobór nagrzewnic powietrza

Przy doborze odpowiedniego typu i mocy nagrzewnicy powietrza należy wziąć pod uwagę objętość pomieszczenia, przyrost temperatury, jaki chcemy osiagnąć oraz współczynnik izolacji pomieszczenia. Należy również pamiętać o tym, że w zależności od typu, nagrzewnice powietrza mają różne zastosowania. W ofercie posiadamy zarówno nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne, które sprostają nawet najtrudniejszemu zadaniu.

Jak wygląda wybór nagrzewnicy co do wielkości pomieszczenia w jakim ma pracować? Przyjmuje się na przykład, że na każde 10 m2 potrzeba 1 kW mocy w przypadku nagrzewnic olejowych - są to oczywiście wartości umowne, należy wziąć pod uwagę również temperaturę panującą na zewnątrz i izolację danego pomieszczenia.

Pomagamy przy wyborze odpowiednich nagrzewnic powietrza

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi doradcy chętnie pomogą dobrać odpowiednie nagrzewnice powietrza do określonych obiektów i warunków atmosferycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ogrzewania pomieszczeń. Jeżeli masz pytania, pisz na mail biuro@szaniec.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 95 722 10 20.

Nagrzewnice powietrza dostarczamy na terenie całej Polski

Obsługujemy teren całej Polski. Dostarczamy nasze nagrzewnice powietrza do klientów z takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Kraków, Kielce, Katowice, Szczecin, Wrocław, Toruń, Gdynia, Częstochowa, Bydgoszcz. Z naszymi realizacjami mogą zapoznać się Państwo na naszej podstronie z realizacjami. Zapraszamy do kontaktu.

 Nagrzewnice powietrza Nagrzewnice powietrza Nagrzewnice powietrza Nagrzewnice powietrza 

 

Zaufali nam:

  

 

Nagrzewnice powietrza
 
STORA ENSO
 
Nagrzewnice powietrza
 
ELEKTROWNIA OPOLE
Nagrzewnice powietrza
 
ICT POLAND
 
 
BUDIMEX
 
 
ELEKTROWNIA OSTROŁĘKA
 
STADLER
 
 
PANATTONI EUROPE
 
POLIMEX MOSTOSTAL
 
MIRBUD
 
SOLVAY
 
PHEONIX CONTACT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź