Wynajem zbiorników paliwa KWT

Firma Szaniec oferuje wynajem zbiorników paliwa KWT. Zbiorniki dwuścienne KWT, to szczególny rodzaj zbiorników, gdyż łączą w sobie zalety jedno- i dwupłaszczowych. Zbiorniki w całości wykonane są z polietylenu, a więc, tak jak jednopłaszczowe, są lekkie w transporcie, łatwe w montażu i mają niewysoką cenę. Dzięki gładkim ścianom i odpowiednim kształtom zbiorniki są stabilne i nie potrzebują wzmocnienia za pomocą stalowych opasek. Natomiast dzięki podwójnym ścianom stanowią doskonale zabezpieczony zasobnik, nawet bez potrzeby budowania wanny wyłapującej olej, co również wpływa na obniżenie kosztów inwestycji. W ofercie znajdują się zbiorniki dwuścienne KWT o pojemności 1.000 l (model C lub R)

Przyłącze podstawowe G do zbiornika zawiera zestaw ssawny jednodrogowy 3/8" GW, systemowy układ zalewowy 2" GZ do podłączenia instalacji zewnętrznej, systemowy układ odpowietrzenia 1,5" do podłączenia instalacji zewnętrznej, mechaniczny wskaźnik poziomu paliwa.

UWAGA :

Zgodnie z przepisami, w  pomieszczeniu zbiornik na paliwo o poj.  1 000 l. musi być w odległości nie mniejszej niż 1 m od kotła, oddzielony ścianką murowaną o grubości co najmniej 12 cm i przekraczająca wymiary zbiornika co najmniej o 30 cm w pionie i o 60 cm w poziomie. Zapewnienie takich warunków jest po stronie Najemcy.

 

Objętość

Długość

Szerokość

Wysokość

Waga

1000 l-C

820 mm

820 mm

1970 mm

ca. 56 kg

1000 l-R

1430 mm

745 mm

1370 mm

ca. 58 kg

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź