Wynajem zbiorników paliwa DWT

wynajem zbiorników DWT   Wynajem zbiorników dwupłaszczowych DWT

Obok zbiorników jednopłaszczowych wytwarzanych tylko z polietylenu, Szaniec oferuje wynajem zbiorników dwupłaszczowych  o nazwie handlowej DWT, których wewnętrzne ścianki wykonane są również z tworzywa, a z zewnątrz chroni je stalowa osłona. Montaż tego rodzaju zbiorników, to doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma możliwości budowy wanny wyłapującej olej (w przypadku zbiorników jednopłaszczowych jest to konieczne). To dodatkowe zabezpieczenie przed wyciekiem oleju w czasie awarii staje się zbędne, gdyż rolę tę spełniać może z powodzeniem podwójny płaszcz zbiornika. Oferta firmy obejmuje zbiorniki dwupłaszczowe o pojemności 1000 l, które można łączyć w baterie szeregowo, blokowo i kątowo uzyskując objętość magazynową do 15.000 l.

Na wyposażeniu zbiornika znajduje się mechaniczny wskaźnik poziomu paliwa oraz optyczna sonda wycieku paliwa.

Przyłącze podstawowe G do zbiornika zawiera zestaw ssawny jednodrogowy 3/8" GW, systemowy układ zalewowy 2" GZ do podłączenia instalacji zewnętrznej, systemowy układ odpowietrzenia 1,5" do podłączenia instalacji zewnętrznej.

Wskaźnik szczelności DWT

Wskaźnik szczelności znajduje się w przednim prawym rogu pokrywy zbiornika. W przypadku pojawienia się oleju min 50 mm między osłoną blaszaną  a zbiornikiem wewnętrznym w okienku pojawia się napis ALARM.

Mechaniczny wskaźnik poziomu paliwa DWT

Odczyt ma charakter ogólnej informacji dla użytkownika o stopniu opróżnienia zbiornika. Istnieje możliwość występowania różnic w odczycie (dochodzące do kilkunastu procent). Różnice te spowodowane są samą konstrukcją wskaźnika oleju, jak i indywidualnym charakterem pracy danej instalacji olejowej (brak ciągłej pracy). W celu dokładniejszej orientacji co do stanu napełnienia zalecamy wyposażenie składu opału w elektroniczny osprzęt pomiaru poziomu oleju innego producenta (brak w ofercie firmy ROTH).

UWAGA :

Zgodnie z przepisami, w  pomieszczeniu zbiornik na paliwo o poj.  1 000 l. musi być w odległości nie mniejszej niż 1 m od kotła, oddzielony ścianką murowaną o grubości co najmniej 12 cm i przekraczająca wymiary zbiornika co najmniej o 30 cm w pionie i o 60 cm w poziomie. Zapewnienie takich warunków jest po stronie Najemcy.

 

Objętość          

Długość

 

Szerokość

    
  

Wysokość

     

Waga

1000 l

1100 mm

700 mm

1600 mm

84 kg

 

Cennik wynajmu:
Za dwie doby do uzgodnienia
Za 7 dni do uzgodnienia
Powyżej 7 dni do uzgodnienia
Transport kurierem w dwie strony 300 zł
Kaucja 1000 zł

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź