Wentylacja przemysłowa

Wentylacja przemysłowaWentylacja przemysłowa jest niezwykle ważna, wpływa bowiem na bezpieczeństwo oraz komfort pracy, wymaga również indywidualnego podejścia do potrzeb i specyfiki produkcji. Firma Szaniec dzięki swojemu doświadczeniu realizuje instalacje wentylacji na halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych. Dzięki nam twoja wentylacja przemysłowa będzie funkcjonować sprawnie, z odpowiednią wydajnością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. 

 

 

Z najwyższą starannością realizujemy, każde zlecenie naszych klientów. Nasze ogromne doświadczenie w projektowaniu i instalacji wentylacji i klimatyzacji, pozwala nam sprostać każdemu zadaniu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą przy wyborze odpowiednich rozwiązań z zakresu wentylacji dla twojej firmy.

 

 

Wentylacja przemysłowaKlimatyzacja ewaporacyjna ( adiabatyczna) jest to jeden z najtańszych sposobów wentylacji na świecie. 1 kW energii elektrycznej  można schłodzić  150-250 m2. Koszt chłodzenia klimatyzacją ewaporacyjną to tylko ok. 15 % w porównaniu z kosztem chłodzenia  klimatyzacją sprężarkową.

Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, czyli jest możliwość dostarczenia 100 % czystego świeżego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia. Zaletą chłodzenia i wentylacji ewaporacyjnej  są niskie koszty instalacji, nie ma potrzeby instalowania długich kanałów wentylacyjnych. Urządzenia  można instalować  na dachu, na bocznej ścianie, obok obiektu, ewentualnie wewnątrz chłodzonych pomieszczeń.

 

Kolejnymi wartymi wzmianki zaletami są, niskie koszty serwisowania, niskie koszty eksploatacji, mała  emisja dwutlenku węgla ( CO2) w  porównaniu z tradycyjną klimatyzacją. Klimatyzacja ewqaporacyjna nie wysusza powietrza.

 

 

wentylacja przemysłowa

 

W naszej ofercie posiadamy:

  • Klimatyzatory ewaporacyjne o mocy do 200 kW
  • Klimatyzatory sprężarkowe do 15 kW
  • Nagrzewnice olejowe o wydajnościach do 250 kW
  • Nagrzewnice gazowe do 100 kW
  • Nagrzewnice elektryczne do 30 kW
  • Osuszacze powietrza kondensacyjne o wydajności osuszania do 240 lit/24 h
  • Wentylatory przemysłowe ssące o dużej sile ssania do 1000 Pa i wydajności do 15 000 m3/h
  • Wentylatory ścienne żaluzjowe o przepływie powietrza do 44 000 m3/h
  • Wentylatory mobilne
  • Nawilżacze powietrza

wentylacja przemysłowa Wentylacja przemysłowa Wentylacja przemysłowa

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź