Chłodzenie, klimatyzacja i wentylacja hal produkcyjnych tworzyw sztucznych

wentylacja hal produkcyjnych tworzyw sztucznychChłodzenie, klimatyzacja i wentylacja hal produkcyjnych tworzyw sztucznych dzięki naszym klimatyzatororom ewaporacyjnym jest niezwykle skuteczne. Przetwarzanie plastiku wytwarza dużo ciepła, gazów i kurzu co negatywnie wpływa na komfort i samopoczucie pracowników. Dlatego wentylacja i chłodzenie hali produkcyjnej tworzyw sztucznych ma tak duże znaczenie dla twojej firmy. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne wentylują i chłodzą hale czystym i przefiltrowanym powietrzem.

 

 

wentylacja hal produkcyjnych tworzyw sztucznychProwadzimy sprzedaż, wynajem, montaż i serwis klimatyzatorów ewaporacyjnych na terenie całej Polski. Klimatyzacja ewaporacyjna ( adiabatyczna) jest to jeden z najtańszych sposobów chłodzenia i wentylacji na świecie. 1 kW energii elektrycznej  można schłodzić  150-250 m2. Koszt chłodzenia klimatyzacją ewaporacyjną to tylko ok. 15 % w porównaniu z kosztem chłodzenia  klimatyzacją sprężarkową. Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, czyli jest możliwość dostarczenia 100 % czystego świeżego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia. Bramy, okna, drzwi mogą być otwarte.

 

 

chłodzenie hali produkcyjnej tworzyw sztucznychZalety wentylacji i chłodzenia hal produkcyjnych tworzyw sztucznych

Zaletą chłodzenia ewaporacyjnego są niskie koszty instalacji, nie ma potrzeby instalowania długich kanałów wentylacyjnych. Urządzenia  można instalować  na dachu, na bocznej ścianie, obok obiektu, ewentualnie wewnątrz chłodzonych pomieszczeń. Kolejnymi wartymi wzmianki zaletami są, niskie koszty serwisowania, niskie koszty eksploatacji, mała  emisja dwutlenku węgla ( CO2) w  porównaniu z tradycyjną klimatyzacją. Klimatyzacja ewqaporacyjna nie wysusza powietrza.

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź