Chłodzenie, klimatyzacja i wentylacja drukarni

Chłodzenie, klimatyzacja i wentylacja drukarni przy pomocy klimatyzatorów ewaporacyjnych jest najlepszym rozwiązaniem problemów z wysoką temperaturą. Chłodzenie ewaporacyjne pomaga również utrzymać wilgotność powietrza na optymalnym poziomie dla procesów druku. Oferujemy wydajne klimatyzatory ewaporacyjne, które znajdują zastosowanie w chłodzeniu, klimatyzacji i wentylacji drukarni.

 

 

 

Z 1 kW dostarczonej energii elektrycznej otrzymujemy 33 kW chłodu

EER = 33

wentylacja drukarni Prowadzimy sprzedaż, wynajem, montaż i serwis klimatyzatorów ewaporacyjnych na terenie całej Polski. Klimatyzacja ewaporacyjna ( adiabatyczna) jest to jeden z najtańszych sposobów chłodzenia i wentylacji na świecie. 1 kW energii elektrycznej  można schłodzić  150-250 m2. Koszt chłodzenia klimatyzacją ewaporacyjną to tylko ok. 15 % w porównaniu z kosztem chłodzenia  klimatyzacją sprężarkową. Klimatyzatory ewaporacyjne pracują na otwartym obiegu powietrza, czyli jest możliwość dostarczenia 100 % czystego świeżego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia. Bramy, okna, drzwi mogą być otwarte.

 

 

Zalety wentylacji i chłodzenia drukarni

Zaletą chłodzenia ewaporacyjnego są niskie koszty instalacji, nie ma potrzeby instalowania długich kanałów wentylacyjnych. Urządzenia  można instalować  na dachu, na bocznej ścianie, obok obiektu, ewentualnie wewnątrz chłodzonych pomieszczeń. Kolejnymi wartymi wzmianki zaletami są, niskie koszty serwisowania, niskie koszty eksploatacji, mała  emisja dwutlenku węgla ( CO2) w  porównaniu z tradycyjną klimatyzacją. Klimatyzacja ewqaporacyjna nie wysusza powietrza.

wentylacja drukarni
 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź