Ogrzewanie hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych

Ogrzewanie hal produkcyjnych Ogrzewanie hal przemysłowych Ogrzewanie magazynów

 

Ogrzewanie hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych jest niezwykle ważną kwestią ze względów eksploatacyjnych jak i z uwagi na zachowanie komfortu pracowników. Ogrzanie hali nie należy do prostych wyzwań ze względu na ich dużą powierzchnię jak i rosnące koszta energii elektrycznej. Nasza firma wychodzi więc naprzeciw wymaganiom klientów szukających taniego, skutecznego ogrzewania hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynów i warsztatów oraz innych pomieszczeń wielkokubaturowych. Firma Szaniec oferuje wynajem i sprzedaż nagrzewnic oraz promienników podczerwieni, które znajdują zastosowanie w ogrzewaniu hal wielkokubaturowych oraz mniejszych pomieszczeń i lokalizacji otwartych. Ogrzewanie powietrzne - nadmuchowe jest prostym, szybkim i ekonomicznym sposobem do podniesienia temperatury w pomieszczeniach. Zasada działania nagrzewnic polega na odebraniu energii cieplnej od czynnika grzewczego i przekazania jej do otoczenia. Aby system grzewczy pracował poprawnie, niezbędne jest prawidłowe rozmieszczenie urządzeń i dobranie ich mocy oraz ilości, nasi specjaliści do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.  

W naszym asortymencie znajdą Państwo nagrzewnice olejowe, elektryczne oraz gazowe. Posiadamy nagrzewnice mobilne oraz duże nagrzewnice stacjonarne. Oferujemy zarówno nagrzewnice z odprowadzeniem spalin oraz nagrzewnice pozbawione tego systemu. W nagrzewnicach gazowych i olejowych ciepło przekazywane jest do wymiennika przez spaliny powstające w procesie spalania. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest możliwość natychmiastowego rozpoczęcia ogrzewania pomieszczeń. Oferujemy również sprzedaż promienników podczerwieni do ogrzewania pomieszczeń.

Zalety nagrzewnic

  • Natychmiastowa gotowość do ogrzewania hal i pomieszczeń
  • Mobilność i prostota działania
  • Wydajność i szybkość ogrzewania

Zastosowanie w ogrzewaniu hal i nie tylko

  • hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych
  • placów budowy
  • namiotów
  • lokalizacji otwartych
  • Imprez i eventów

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo również akcesoria do nagrzewnic takie jak dwupłaszczowe zewnętrzne zbiorniki paliwa, elastyczne rękawy wentylacyjne, termostaty, elastyczne rury spalinowe oraz przedłużacze. Prócz urządzeń do ogrzewania hal oferujemy również wypożyczalnie klimatyzatorów, osuszaczy powietrza, nawilżaczy oraz wentylatorów przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufali nam:

 

 

 

ogrzewanie hal przemysłowych
 
STORA ENSO
 
ogrzewanie hal przemysłowych
 
ELEKTROWNIA OPOLE
ogrzewanie hal przemysłowych
 
ICT POLAND
 
ogrzewanie hal magazynowych
 
BUDIMEX
 
ogrzewanie hal
 
ELEKTROWNIA OSTROŁĘKA
ogrzewanie hal magazynowych
 
STADLER
 
ogrzewanie hal produkcyjnych
 
PANATTONI EUROPE
 
ogrzewanie hal na terenie całego kraju
 
POLIMEX MOSTOSTAL
 
MIRBUD
 
 
SOLVAY
 
 
PHEONIX CONTACT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź