O nas

 

Firma Szaniec powstała w 1992 r. Od początku istnienia do chwili obecnej firma ulega ciągłym zmianom, skutecznie nadążając za światowymi trendami w konstrukcjach i technologii. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwala zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia hal wielkokubaturowch (hale produkcyjne, hale magazynowe). Nasi specjaliści do każdego zapytanie podchodzą indywidualnie, dzięki temu tworzona jest oferta spełniająca Państwa potrzeby.

Szaniec zajmuje się sprzedażą nagrzewnic powietrza o różnej mocy. Urządzenia te zasilane są olejem opałowym, olejem napędowym, gazem lub energią elektryczną. W ofercie mamy również dodatkowe akcesoria do nagrzewnic olejowych: termostaty, przewody powietrzne, zbiorniki paliwa, przewody odprowadzające spaliny. Dzięki temu możemy stworzyć zestaw grzewczy, który będzie na stałe ogrzewał Państwa hale przemysłowe.

Jeśli potrzebują Państwo tymczasowego ogrzewania, możemy zaproponować nagrzewnice powietrza na wynajem. W naszej wypożyczalni znajduje się szeroki wybór nagrzewnic olejowych, elektrycznych. Przez cały okres wynajmu zapewniamy opiekę serwisową. Cena zależna jest od długości wynajmu.

Wypożyczalnia Szaniec posiada osuszacze powietrza o różnej wydajności od 20 do 180 litrów. Jeśli mają Państwo problem z wilgocią technologiczną (w obiektach w trakcie remontu lub budowy), po zalaniach lub innych przypadkach proszę zadzwonić lub złożyć zapytanie.

W okresie letnim temperatury powyżej 26°C są dość uciążliwe. Aby zapewnić komfort cieplny w tym okresie, należy zastosować klimatyzacje. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne klimatyzatory sprężarkowe (gazowe) typu split lub klimatyzatory ewaporacyjne nadające się do chłodzenia dużych powierzchni. Klimatyzatory można zastosować w mieszkaniach prywatnych, a także w biurach, urzędach, sklepach, restauracjach. Klimatyzacja ewaporacyjna jest tanim sposobem na chłodzenie dużych obiektów. Koszt chłodzenia to 10% w stosunku do tradycyjnych klimatyzatorów. Klimatyzacje wyparną zastosować można do restauracji, namiotów, hal produkcyjnych, hal magazynowych, drukarni, wtryskarni i innych. Klimatyzatory ewaporacyjne również są w ofercie wynajmu. Chłodzenie imprez plenerowych, sal weselnych, restauracji.

Obsługujemy teren całego kraju. Tel. 95 722 10 20 E-mail: biuro@szaniec.pl

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź